Pheromone Essence 7,5ml

Cena: 189 PLN
Teraz tylko: 153 PLN

Opis produktu:

Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów. Pheromone Essence to naturalne feromony najwyższej jakości, które znacznie zwiększą Twoją atrakcyjność i ułatwią nawiązywanie kontaktów z innymi.  Pheromone Essence jest produktem wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką skuteczność. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet.

Działanie

Najlepsze w stosowaniu feromonów jest to, że działają one w sposób całkowicie niewidzialny, bez Twojego udziału. Stwarzają wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku. Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić lub odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chociaż Pheromone Essence nie wydzielają zapachu wyczuwalnego świadomie, to posiadają swój zapach, który jest bezwonny ale działa na podświadomość człowieka!

Dzięki Pheromone Essence:

  • przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet
  • poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły
  • będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej
  • poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi
  • zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
  • roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie
  • odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski

Stosowanie

Pheromone Essence to produkt najwyższej jakości, który działa w pełni kompleksowo. W bardzo krótkim czasie stał się top produktem . Można je stosować z wybranymi przez nas perfumami. Wystarczy je wymieszać  lub w niewielkiej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. pachy, szyja, nadgarstki.  Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny, ale jednocześnie błyskawicznie zauważalny. Feromony mogą być bardzo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego.