Active Burn – Herbatka na odchudzanie

Polub i udostępnij:

Czy piękna sylwetka musi być pasmem wyrzeczeń, ciężkich treningów??  Oczywiście nie ma cudownych eliksirów, które gwarantowałyby utratę masy ciała w mało inwazyjny sposób. Zewsząd możemy znaleźć zioła, herbaty i przyprawy, które przyspieszają metabolizm, blokują głód i dostarczają organizmowi energię, której potrzebujesz. Połączenie doskonałych owoców i sprawdzonych ziół to gwarancja utraty apetytu na smakołyki i zwiększeniu energii. Takie założenie spełnili producenci Active BUrn , produkując przepyszną herbatkę pomagającą spełnić nasze marzenia o smukłej sylwetce.

Active Burn

Active Burn to suplement diety zbudowany wielu składników, które w połączeniu dają nie tylko pyszną herbatkę ale również doskonałą pomoc w odchudzaniu. Na chwile uwagi zasługują tu:

Nasiona guarany – zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej i wydatkowanie energii przez organizm, co prowadzi do redukcji masy ciała.

Morszczyn – pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, – zwiększa uczucie sytości i pełności, – wspiera metabolizm energetyczny, – jest naturalnym źródłem jodu.

Jod – nie wpływa na odchudzanie  tak bezpośrednio, jak mogłoby się to wydawać. Jednakże przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Kwiat hibiskusa – przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, do tego  ma korzystny wpływ na witalność organizmu i właściwy poziom energii,

Active Burn przede wszystkim zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Jest najbogatszym źródłem przeciwutleniaczy spośród wszystkich herbat. Badania wykazały, że  herbata Active Burn  może jednocześnie zwiększyć lipolizę (rozpad tłuszczu) i zablokować adipogenezę (powstawanie komórek tłuszczowych). Zawdzięcza to wysokiemu poziomowi aktywnych składników, które obecne są też w komórkach organizmu. Jednakże nie stosujemy u  osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. A osoby przyjmujące leki przed spożyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem

Ciekawa propozycją na mniej inwazyjne działanie ( dosłownie bezpieczniejsze ) jest BURN ACTIVE. BurnActive to specjalnie dobrana kompozycja wartościowych ekstraktów z roślin i owoców. Produkt ten pomaga w bezpiecznym dla zdrowia chudnięciu, a do tego dostarcza do organizmu szereg pożytecznych dla niego substancji. Technologia produkcji jest ściśle dostosowana do obowiązujących norm. Zanim finalny produkt trafi na rynek przechodzi kontrolę Inspekcji Sanitarnej. Produkt odpowiada w największym stopniu, za zwiększenie naturalnego metabolizmu, co przyczynia się do uzyskania szybszych oraz trwalszych efektów z przeprowadzonej kuracji odchudzającej.  BurnActive  poleca się kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku. Wybierając ten produkt masz pewność wprowadzenia twoich marzeń w prawdziwe życie.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *