Antiodorant Nuud. Opinie na temat kosmetyku

Polub i udostępnij:

Antiodorant Nuud to kosmetyk, który swoją sławę zdobył dzięki innowacyjności i niezwykłej skuteczności holenderskiej receptury. Produkt łączy wszystkie cechy kosmetyku idealnego, dlatego tak chętnie sięgają po niego zarówno kobiety jak i mężczyźni, niezależnie od wieku i trybu życia. Specyfik początkowo rozsławił się w gronie osób aktywnych fizycznie – sportsmanów, trenerów fitness, osób walczących z nadmiarem tkanki tłuszczowej, bowiem to właśnie oni szukali skutecznej metody eliminującej nieprzyjemny zapach potu podczas wzmożonej potliowości w trakcie ćwiczeń. 

antiodorant nuud

Z nieprzyjemnym zapachem potu można walczyć na wiele sposobów. Najskuteczniejszym z nich jest oczywiście właściwe przestrzeganie zasad higieny osobistej. Często jednak poranny prysznic nie jest w stanie chronić nas przez cały dzień, zwłaszcza jeśli towarzyszy mu wysiłek fizyczny, stres, czy wysoka temperatura na zewnątrz lub pomieszczeniu, w którym przebywamy. Wówczas należy pmiętać również o noszeniu przewiewnych, oodychających ubrań wykonanych z naturalnych materiałów, regularnie depilować pachy i odpowiednio nawadniać organizm.

Istotne znaczenie ma również kosmetyk, który wybieramy do eliminowania nieprzyjemnego zapachu potu. Warto pamiętać, że antyperspiranty mogą zawierać szkodliwe, a nawet rakotwórcze aluminium. Antyperspiranty blokują pory, przez które pot wydostaje się na z organizmu. Jest to temat dość kontrowersyjny w sieci, bowiem potliwość to naturalny proces fizjologiczny, który pełni fukcję termoregulacyjną, odpowiedzialny za pozbywanie się toksyn z organizmu. Blokowanie lub hamowanie potliwości może mieć negatywne skutki dla organizmu. Dlatego właśnie należy decydować się na kosmetyki, które nie ingerują w procesy zachodzące w organizmie, ich skład nie wywołuje szkodliwych efektów ubocznych i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Takim kosmetykiem jest Antiodorant Nuud. Jest to produkt, którego zadaniem jest eliminacja nieprzyjemnego zapachu potu, a nie blokowanie czy hamowanie potliwości. Antiodorant Nuud zawiera mikrocząsteczki srebra odpowiedzialne za neutralizację bakterii, które z kolei odpowiadają za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu. Warto bowiem wiedzieć, że pot w czystej postaci jest bezwonny, nieprzyjemny zapach powodują dopiero bakterie namnażające się na naszym ciele i wchodzące w reakcję z wydzielanym potem. Kosmetyk eliminując bakterie sprawia, że pot pozostaje bezwonny, a my odczuwamy komfort przez cały dzień niezależnie od tego, jak bardzo był aktywny czy stresujący.

nuud antiodorant

Pozostałymi składnikami produktu, które mają dobroczynny wpływ na skórę są naturalne olejki: kokosowy, migdałowy i rycynowy, dzięki temu kosmetyk doskonale sprawdza się również u osób o bardzo wrażliwej skórze. Warto wspomnieć, że Antiodorant Nuud nie zawiera rakotwórczego aluminium, parabenów, alkoholu, soli ani żadnych chemikaliów. Nie posiada także żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, zatem z powodzeniem może być stosowany przez wegan.

Opakowanie 15ml produktu Antiodorant Nuud wystarcza aż na 6 tygodni, ponieważ produktu nie trzeba stosować codziennie. Niezależnie od tego, jak aktywny tryb życia prowadzimy, Antiodorant Nuud stosuje się 1-3 razy w tygodniu. Produkt ma kremową, wydajną i szybko wchłaniającą się konsystencję i, co ważnie, nie posiada zapachu. Nie trzeba więc rezygnować ze swoich ulubionych perfum.

Wisienką na torcie jest tubka produktu, która została wykonana z bioplastiku pozyskanego z trzciny cukrowe, zaś opakowanie, wyprodukowane z niebielonego kartonu FSC, jest całkowicie biodegradowalne. Okazuje się więc, że holenderska marka pomyslała naprawdę o wszystkim, nie wdziwi więc fakt, że Antiodorant Nudd zbiera same pozytywne opinie.

Produkt na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno, jednak już zyskał rzeszę zwolenników, a jego popularność wciąż rośnie. Orginalny Antiodorant Nuud w najniższej cenie można znaleźć na stronie drogerii internetowej Kinky Winky.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *