Breastfast – powiększanie piersi

Cena: 239 PLN
Teraz tylko: 219 PLN

breastfast

Opis produktu:

BreastFast to rozwiązanie odwiecznych problemów kobiet – najlepszy sposób na większe, jędrne i piękne piersi. Nareszcie udoskonalona formuła zawarta w kapsułce BreastFast pozwoli w pełni kontrolować linię  ciała każdej kobiety.  Niewygodne staniki, biustonosze powiększające biust i skomplikowane gorsety. Nie będzie konieczna operacja powiększania biustu, ani bolesne ćwiczenia powiększające piersi. Koniec z poczuciem dyskomfortu! Preparat został przetestowany i sprawdzony pod wieloma względami. Po upływie pierwszych 3 tygodni, 91% kobiet, potwierdziły wyraźny wzrost wielkości biustu

Działanie

BreastFast jest pierwszym krokiem do zmiany całego stylu życia. Zdrowe odżywianie, unikanie przetworzonej żywności i tłuszczów nasyconych poprawi twój ogólny stan zdrowia i zmniejszy ilość szkodliwych toksyn, z którymi twój organizm musi walczyć, aby uzyskać jak najlepsze efekty powiększania biustu. Dzięki uzupełnieniu swojej codziennej diety przez BreastFast możesz zwiększyć poziom poszczególnych składników odżywczych w swoim organizmie, co automatycznie wpłynie na rozmiar piersi bez żadnych skutków ubocznych ani powikłań. Składniki zawarte w BreastFast oddziałują na system krążenia, naczynia limfatyczne i krwionośne w bezinwazyjny sposób zmieniając rozmiar piersi i równocześnie zapewniając im jędrność.

Dawkowanie i stosowanie

Na leży zażywać 2-3 kapsułki dziennie podczas posiłku popijając dużą ilością wody. Po osiągnięciu zamierzonego efektu zaleca się systematyczne zmniejszanie dawki, w celu utrzymania zadowalających efektów. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Jest to bezpieczny, naturalny preparat, ale ze względu na wpływ, jaki wywiera na metabolizm nie mogą go stosować kobiety w ciąży, oraz poddane leczeniu szpitalnemu.