BurnActive – spalacz tłuszczu

Cena: 149 PLN
Teraz tylko: 89 PLN

Opis produktu:

BurnActive to specjalnie dobrana kompozycja wartościowych ekstraktów z roślin i owoców. Technologia produkcji jest ściśle dostosowana do obowiązujących norm. Zanim finalny produkt trafi na rynek przechodzi kontrolę Inspekcji Sanitarnej. Produkt odpowiada w największym stopniu za zwiększenie naturalnego metabolizmu, co przyczynia się do uzyskania szybszych oraz trwalszych efektów z przeprowadzonej kuracji odchudzającej.

BurnActive zaleca się kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku. Jego zakup nie wymaga recepty lekarskiej. Wybierając ten produkt masz pewność, że jest on oryginalny i wyprodukowany w Polsce.

Skład

Piperyna zawiera kapsaicynę, która stymuluje utlenianie tłuszczów oraz pomaga utrzymać zdrowy profil lipidowy.

Zielona herbata będąca źródłem katechin m.in EGCG stymuluje utlenianie tłuszczów pomagających tym samym zwiększyć metabolizm. Pomaga w zapobieganiu gromadzenia się tłuszczu.

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników w organizmie oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Działanie i stosowanie:

BurnActive pomaga w bezpiecznym dla zdrowia chudnięciu, a do tego dostarcza do organizmu szereg pożytecznych dla niego substancji. Aby uzyskać pożądane efekty, należy zażywać BurnActive raz dziennie jedną kapsułke. Najlepiej zrobić to około 20-30 minut przed posiłkiem – wówczas wszelkie właściwości mające na celu hamowanie nadmiernego apetytu będą już aktywne. Należy również pamiętać, aby popić preparat szklanka wody. Preparat jednocześnie wspomaga metabolizm, przyśpiesza spalanie tłuszczy i hamuje łaknienie to chroni nas przed występowaniem znienawidzonego efektu jo-jo. Gwarantuje też, że efekty odchudzania zostaną z nami na długo, a sam proces będzie bezpieczny dla naszego zdrowia.