Dyfuzor melatoniny na problemy ze snem. Jak działa Zaśnik?

Polub i udostępnij:

Brak odpowiedniej ilości odpoczynku i snu może spowodować spadek odporności organizmu, spadek koncentracji, rozdrażnienie, przemęczenie i wiele schorzeń o podłożu psychicznym. Jedna zarwana noc raczej nikomu nie zaszkodzi, jednak uciążliwa i wciąż nawracająca bezsenność może być niezwykle szkodliwa i uciążliwa. Z pomocą przychodzi dyfuzor melatoniny na problemy ze snem. Czym jest Zaśnik i jak działa?

zaśnik

Co to jest Zaśnik?

Zaśnik to urządzenie określane również jako dyfuzor melatoniny stworzone z myślą o osobach, którym doskwierają problemy ze snem. Urządzenie przypominające papierosy elektroniczne w swoim składzie zawiera melatoninę, lawendę oraz rumianek. Pierwszy składnik, czyli melatonina to hormon produkowany przez szyszynkę, który jest odpowiedzialny za regulację snu. Niestety z wiekiem produkcja melatoniny w organizmie ulega obniżeniu, przez co odczuwamy problemy z zasypianiem, budzimy się w nocy lub ucinamy sobie drzemki w ciągu dnia. Na szczęście melatoninę można dostarczać organizmowi w różnoraki sposób. Jedną z najwygodniejszych i niezwykle skutecznych metod jest właśnie dyfuzor melatoniny. Pozostałe składniki to zioła, które od zarania dziejów słyną ze swoich uspokajających, wyciszających i wspomagających zasypianie właściwości.

Pozostając przy temacie składu, warto wspomnieć, że dyfuzor melatoniny nie zawiera nikotywny, CBD, THC i żadnych nielegalnych substancji. Ponadto, nie wpływa negatywnie na organizm, nie uzależnia, nie wywołuje efektów ubocznych. Jest całkowicie bezpieczny i niezwykle skuteczny.

Jak stosować Zaśnik?

W jednym wdechu znajduje się 0,5 mg melatoniny, należy wykonać 7-10 wdechów przed snem. Podczas wykonywania wdechów Zaśnik świeci na niebiesko. Jeśli lampka przestanie świecić oznacza to, że urządzenie należy wymienić, bowiem Zaśnik nie posiada wymiennych liquidów. Producent jednak zapewnia, że jeden dyfuzor melatoniny wystarcza na 5o0 wdechów, co w szybkim przeliczeniu oznacza, że jedno urządzenie wystarcza na dwa miesiące stosowania. Koszt takiej dwumiesięcznej kuracji to tylko 49,99 zł.

Wdychany dym z dyfuzora nie podrażnia gardła, nie wywołuje kaszlu ani zgagi, nie jest również szkodliwy, a wręcz przeciwnie. Wydychany dym, który oczywiście dymem nie jest tylko parą, pozostawia w ustach przyjemny smak, a dodatkowo działa jako niezwykła, wpływająca pozytywnie na sen aromaterapia, ponieważ w pomieszczeniu unosi się przyjemny zapach lawendy, który wpływa kojąco, łagodzi stres, uspokaja i wspomaga zasypianie.

dyfuzor melatoniny

Dyfuzor melatoniny Zaśnik to niezwykle wygodna i innowacyjna metoda przyjmowania melatoniny, Zyskała popularność na rynkach zagranicznych i cieszy się coraz większym uznaniem również u nas w kraju. Produkt posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające jest wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Należy jednak pamiętać, że melatonina to tzw. hormon ciemności, który uatywnia się wieczorami. By wesprzeć działanie Zaśnika należy zadbać o higienę snu, tj. przewietrzyć sypialnię, wyeliminować rozpraszacze w postaci włączonego telewizora, zbyt głośnej muzyki, czy internetu w tablecie. Należy zadbać o sprzyjającą zasypianiu atmosferę i zażyć Zaśnik na kilka minut przed pójściem do łóżka.

Zaśnik to niewielkie, poręcznie urządzenie, które swobodnie można trzymać na nocnej szafce, by był pod ręką w przypadku problemów z zasypianiem. Produkt nie wchodzi w interakcje z żadnymi środkami i lekami, można więc zażywać go w trakcie jakichkolwiek innych kuracji, o ile nie wyklucza tego stosowanie przyjmowanych środków.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *