Easy Black Latte. Kawa na odchudzanie z węglem leczniczym

Polub i udostępnij:

Kiedyś każda staruszka w swojej prywatnej aptece trzymała węgiel leczniczy w formie czarnych pastylek. Przez wiele lat zapomniano o jego niezwykłych zaletach i zdumiewającej efektywności, po to, żeby aktualnie powtórnie zacząć uznawać dobrodziejstwa węgla leczniczego, określanego również jako węgiel aktywny czy węgiel aktywowany.

easy black latte

Węgiel leczniczy posiada pożyteczne dla organizmu właściwości, a jeśli tak połączyć je ze swoimi najczęstszymi codziennymi zwyczajami? Cóż z tego by mogło wyniknąć? O tym za moment. Przedtem odkryjmy jakie zalety ma węgiel leczniczy, jakie jest jego zastosowanie i czemu należałoby go zażywać?

Właściwości węgla leczniczego:

  • pomaga usunąć wzdęcia, niestrawność,
  • eliminuje biegunki a także zatrucia pokarmowe,
  • eliminuje przebarwienia na zębach widoczne zwłaszcza u osób spożywających spore ilości kawy lub palących papierosy,
  • pomaga poradzić sobie z zatruciami farmaceutykami i związkami chemicznymi,
  • wspomaga oczyszczanie organizmu poprzez likwidację toksyn,
  • uśmierza podrażnienia cery i zwiększa gojenie się.
  • poprawia odcień skóry, zwłaszcza w przypadku cery tłustej oraz dotkniętej krostami.

Zastosowanie węgla leczniczego

Aktywny węgiel stosowany jest powszechnie w kosmetyce – wykorzystywany jest w maseczkach oczyszczających czy przy zabiegu rozjaśniania zębów. Stanowi jednakże szeroko rozumiane przeznaczenie w opanowywaniu różnorodnych niedogodności przewodu żywnościowego. Węgiel leczniczy wystawiany jest w przypadku łagodzenia:

biegunek – węgiel leczniczy ma właściwości wiążące, dzięki czemu pochłania toksyny i bakterie wywołujące biegunkę a wraz z nimi jest wydalany z organizmu. Osłania także warstwą ochronną błonę śluzową przewodu pokarmowego oraz strzeże ją przed szkodliwymi substancjami.

 

>> SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ KAWY Z AKTYWNYM WĘGLEM EASY BLACK LATTE <<

 

zatruć pokarmowych – aktywny węgiel wiąże nie tylko bakterie i toksyny. Pomaga również uwolnić układ pokarmowy od substancji chemicznych, przez które został zanieczyszczony. Należy jednak wiedzieć, że węgiel leczniczy musi być zaaplikowany do jednej godziny od zastosowania toksyny a jego ilość powinna być choć dziesięć razy większa od dawki trucizny.

nadwagi – aktywny węgiel pochłania także kwasy tłuszczowe z pokarmów oraz przeciwdziała ich wchłanianiu. Również pomaga wyzwolić organizm od odkładających się w nim toksyn, a co za tym idzie oddziałuje pozytywnie na ulepszenie procesów trawiennych.

Easy Black Latte – kawa z węglem leczniczym

Doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza dla miłośników kawy jest Easy Black Latte. Jest to smaczna rozpuszczalna kawa, zawierająca w swoim składzie węgiel leczniczy, dzięki czemu bez odstępowania od swojego nawyku spożywania porannej kawy można wspomóc trawienie, podając organizmowi wystarczającą porcję węgla aktywnego, który wyeliminuje z niego chorobotwórcze substancje, przywróci prawidłową pracę przewodu pokarmowego oraz nie pozwoli, aby kwasy tłuszczowe zostały przez niego przyswojone. W związku z powyższym kawa gwarantuje organizmowi doskonały detoks, pokonując przy tym również wzdęcia oraz uczucie ociężałości.

W recepturze Easy Black Late znaleźć również można olej MCT. To olej, zawierający dobre dla organizmu średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie gromadzą się jako tłuszcz, natomiast są źródłem energii. Dodatkowo olej MCT wspomaga proces termogenezy, czyli przemiany tłuszczu w energię. Korzyścią, którą dostarcza olej MCT jest także dłużej trwające uczucie napełnienia, co sprawia, że dłużej nie odczuwamy głodu, a zatem spożywamy lżejsze porcje posiłków.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *