EleverLash- Recenzja

Polub i udostępnij:

Każda kobieta marzy o długich,  gęstych i mocnych rzęsach. Aby takie były trzeba tylko odpowiednio o nie  zadbać.  Zainwestować w dobrą odżywkę i systematycznie jej używać. Rzęsy, tak jak włosy na głowie, starzeją się – z wiekiem ich potencjał wzrostu maleje, stają się kruche i łamliwe. Osłabia je też codzienne stosowanie tuszu, nieumiejętnie robiony demakijaż czy zabiegi kosmetyczne. W przeciwieństwie do włosów na głowie, faza intensywnego wzrostu rzęs jest o wiele krótsza. Po niej następuje okres przejściowy gdzie przechodzą w stan spoczynku. Cały okres trwa  3-4 miesiące. Na rynku pojawił się produkt EleverLash, który w niedługim czasie zyskuje ogromną popularność i z tego względu należy go przedstawić i zrecenzować.   

Eleverlash

EleverLash

Jest odżywką służącą do pobudzenia rzęs do szybszego wzrostu oraz ich zagęszczenia i wzmocnienia w naturalny oraz bezpieczny dla wrażliwej okolicy oka sposób. Do produkcji odżywki zastosowano innowacyjną formułę oraz bezpiecznego pochodzenia składniki aktywne, dzięki którym pierwsze widoczne efekty stosowania produktu są zauważalne gołym okiem już w drugim tygodniu jej stosowania, natomiast na najbardziej spektakularny efekt należy poczekać do czwartego tygodnia stosowania – co stanowi krótki okres oczekiwania w porównaniu do innych produktów tego typu.

Działanie EleverLash

Po kilku dniach  regularnego stosowania odżywki substancje aktywne zawarte w preparacie, rzęsy stają się nie tylko pięknie wydłużone ale i zdecydowanie bardziej gęste.  Dzięki temu nawet bez nakładania na nie warstwy tuszu możemy  cieszyć się pięknym spojrzeniem.  Składniki aktywne zawarte w preparacie jakim jest odżywka stymulująca wzrost rzęs EleverLash bardzo skutecznie pobudzają cebulki rzęs do wzrostu. Po aplikacji preparatu tuż nad linią rzęs substancje aktywne bardzo szybko przenikają do mieszków włosowych, a ich działanie jest niemalże natychmiastowe.  Produkt ten bardzo skutecznie odżywia oraz pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, sprawiając, że rzęsy rosną o wiele szybciej oraz stają się silniejsze i mniej podatne wypadanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Działanie odzywki jest  natychmiastowe co wyraźnie odróżnia go od innych tego typu preparatów.

 

 

Stosowanie

Aplikacja odżywki EleverLash na powiekę jest niezwykle prosta, a czynność ta najtrafniej mówiąc przypomina malowanie zwykłej kreski eyelinerem na górnej powiece oka tuż nad naturalną linią rzęs. Preparat jest niewidoczny dzięki swej transparentnej barwie, dlatego kreska nie musi być idealna.  Jedyne o czym musimy bezwzględnie pamiętać przy jego stosowaniu to regularność. Przed nałożeniem preparatu należy bardzo dokładnie zmyć makijaż oraz wszelkie jego pozostałości z powierzchni oczu, oraz ich okolicy, a następnie za pomocą dołączonego do odżywki cieniutkiego pędzelka. Po kilku minutach preparat się wchłania co daje pełną skuteczność do pojawienia się pierwszych efektów. Ponadto odżywkę mogą stosować nawet osoby z przedłużonymi rzęsami ponieważ  klej nie zmniejsza skuteczności wchłaniania się produktu.

Podsumowanie

Produkt jakim jest odżywka do rzęs  EleverLash został uznany za całkowicie bezpieczny w stosowaniu oraz niepowodujący działań niepożądanych i podrażnień czy odczynów alergicznych na wrażliwej skórze okolic oczu oraz powiek. Produkt jakim jest EleverLash to nie tylko dobra odżywka do rzęs, ale coś znacznie więcej. Cena produktu jest bardzo atrakcyjna, a do tego sam preparat jest bardzo wydajny. Wrażenia po stosowaniu są bardzo pozytywne. Chcąc uzyskać więcej informacji odnośnie produktu jakim jest odżywka do rzęs opinie zadowolonych klientek oraz opis działania tego typu preparatów wystarczy odwiedzić stronę eleverlash.

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *