Hair Care Panda – żelki na włosy

Cena: 169 PLN
Teraz tylko: 150 PLN

Opis produktu

Żelki Hair Care Panda to nic innego, jak kompleks witaminowy dla zmęczonych oraz zniszczonych włosów. Według producenta, w składzie każdej niepozornej żelki znajduje się prawdziwa bomba witaminowa, największe dostępne na rynku dawki, dzięki którym dość szybko można sobie poradzić z problemem wypadających włosów. Co najważniejsze produkt jest w 100 % wegański , wolny od żelatyny, nie sprawdzany na zwierzętach, a także wolny od alergenów. Hair Care Panda to produkt, który przeznaczony jest dla osób dorosłych. To suplement diety o starannie opracowanym składzie, który stworzony został z myślą o osobach, których włosy nie mają się najlepiej.

Działanie

To suplement diety, który powinien być przyjmowany przez osoby, których włosy pozbawione są witalności. Pomoże ci jeśli twoje włosy są osłabione zabiegami fryzjerskimi, ciążą czy źle zbilansowaną dietą. Co więcej, może on pomóc również osobom, które mają często włosy trudne do ułożenia i niesforne.

Dawkowanie i stosowanie

Hair Care Panda to również bogactwo witamin takich jak witamina A, witamina E, B6, B12 i kwasu pantotenowego. Dzięki żelkom   o wiele łatwiej jest bowiem pamiętać o regularnym spożywaniu preparatu. Przede wszystkim niezwykle ważne jest przyjmowanie żelek dwa razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku. Żelki należy dokładnie pogryźć aby wszystkie zawarte w nich składniki zostały dobrze przyswojone przez organizm.