Hare Care Panda- Przepyszne żelki sprawiają cuda

Polub i udostępnij:

Hair Care Panda to najprzyjemniejsza forma dbania o włosy. Dzienna porcja, to 2 pyszne żelki, w których zawarta jest maksymalna dawka biotyny dopuszczona w suplemencie diety, czyli aż 5000%. Ale to nie wszystko! Zawiera poza tym 10 innych składników, które nie pojawiły się przypadkiem – wszystko, aby jak najlepiej zadbać o Twoje włosy. Ale zacznijmy od początku.

hair care panda

Lśniące włosy są jak biżuteria, upiększają kobietę, dodają jej pewności siebie. Niezadbane, suche i postrzępione kosmyki wyglądają nieestetycznie. Piękne, zdrowe i lśniące włosy są pragnieniem większości kobiet.

Podstawowym i nadrzędnym warunkiem, by nasze włosy były zdrowe i ładne jest dobry stan naszego organizmu. To właśnie włosy są w dużej mierze wyznacznikiem nieprawidłowości dziejących się w naszym ciele. Unikanie stresu i odpowiednio zbilansowana dieta są podstawowym sposobem walki ze słabymi włosami. U niektórych osób słabe włosy są efektem pewnych genetycznych uwarunkowań, inni mają problemy przez nieprawidłową dietę czy zbyt często wykonywane zabiegi fryzjerskie, a jeszcze inne osoby mogą zmagać się ze słabymi włosami, chociażby przez stresujący i mało higieniczny tryb życia. W ostatnim czasie na rynku coraz więcej można usłyszeć o produkcie Hair Care Panda, który według zapewnień producenta ma efektywnie i bezpiecznie rozwiązywać te problemy.

Krótko o składzie i zaletach malinowych żelek

Posiada 11 wegańskich  składników z połączenia których powstaje produkt kompletny, który uczyni twoje włosy pięknymi jak do tej pory.

Biotyna- oczywiście pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Hare Care Panda ma jej w swoim składzie 5000% co daje jej największą możliwą dawkę w suplemencie diety.

Witamina A– powoduje, że Twoja skóra będzie zdrowa jak również pełna blasku.

Witamina B6-  dzięki niej regulujemy aktywność hormonów

Witamina B1– pomaga zachować zdrową skórę

Witamina E- ochroni Twój organizm przed szkodliwym stresem oksydacyjnym

Selen- pozwoli utrzymać piękne i zdrowe włosy

Niacyna– powoduje że skóra jest pełna witalności

Cynk– utrzymuje zdrowe paznokcie skórę i włosy

Pamiętajmy że, jest odpowiedni dla Wegan, jest bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera soi, nie zawiera laktozy, nie zawiera żelatyny, nie zawiera składników genetycznie modyfikowanych GMO, nie zawiera glutenu. Bezpieczeństwo organizmu stawiamy na pierwszym miejscu.

żelki hair care panda

Malinowe Żelki

Żelki Hair Care Panda to nic innego, jak kompleks witaminowy dla zmęczonych oraz zniszczonych włosów. Według producenta, w składzie każdej niepozornej żelki znajduje się prawdziwa bomba witaminowa, największe dostępne na rynku dawki, dzięki którym dość szybko można sobie poradzić z problemem wypadających włosów. Co najważniejsze produkt jest w 100 % wegański, wolny od żelatyny, nie sprawdzany na zwierzętach, a także wolny od alergenów.

Dawkowanie:

Wegańskie żelki Hair Care Panda to jedna z najprzyjemniejszych form dbania o włosy. Suplementowanie jest bardzo proste, wystarczy, że po posiłku zjesz 2 słodkie, malinowe żelki i to na tyle! Ich cudowny smak, który odsyła nas w lata dzieciństwa sprawia, że z całą pewnością nie zapomnisz o codziennej dawce.

 

 

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *