Himalayan Healing Shilajit – Żywe Mumio

Polub i udostępnij:
Healing Shilajit posiada największe moce lecznicze. Wraz z wiekiem komórki naszego organizmu słabną i zaczynają mieć niedobór różnych pierwiastków, a my zaczynamy tracić zdrowie i pojawiają się oznaki starzenia. Nawet jeśli zaczniemy jeść zdrową żywność, nie będziemy w stanie wchłonąć witamin z pożywienia. W rzeczywistości są to niezbędne minerały, które pomagają naszemu organizmowi wchłaniać składniki odżywcze i witaminy z pożywienia. Niestety tych minerałów nie można uzyskać z samego pożywienia. W naturze nie ma nic bogatszego w minerały niż organiczna żywica mineralna Shilajit.
healing shilajit
Healing Shilajit stosuje się przy: alergiach✅ chorobach oskrzelowych✅ przeziębieniach✅ hemoroidach✅ osłabionej odporności✅ impotencji✅ złamaniach kości✅ zapaleniach śluzówki żołądka i jelita✅ niedoborach minerałów takich jak: ŻELAZO, SELEN, MAGNEZ, CYNK, JOD, POTAS, WAPŃ, SIARKA, MANGAN, MOLIBDEN czy MIEDŹ✅ osteoporozie✅ paradontozie✅ trudno gojących się ranach✅ zapaleniach żył✅
Czysta żywica Shilajit ma bogatą ilość naturalnych minerałów, mikroelementów, humusu i kwasu fulwowego, ponieważ jest otrzymywana z resztek roślinnych o głębokich korzeniach, utworzonych przez góry miażdżące miliardy lat roślinności, pojawia się jako gruba żywica, uformowana najczystszy na wysokości powyżej 16000 stóp. Zbierana ręcznie, bardzo niebezpieczna praca, jest oczyszczana zgodnie z najsurowszymi normami organicznymi, dzięki czemu jest jedynym na świecie suplementem, który dostarcza organizmowi WSZYSTKICH 85 składników odżywczych✅? których potrzebujesz do optymalnego funkcjonowania! Himalayan Healing Shilajit to produkt numer jeden używany w Ajurwedzie. Już po kilku dniach stosowania poczujesz różnicę!
Zapytaj nas o ofertę i poznaj uzdrawiające właściwości Healing Shilajit zbierane ręcznie przez wykwalifikowanych do tego ludzi w jaskiniach i szczelinach skalnych Himalajów w regionach Azji Środkowej!
Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *