Jak podnieść libido i co zrobić kiedy kobietę boli głowa.

Polub i udostępnij:
Jak podnieść libido i co zrobić kiedy kobietę boli głowa.

Libido, według słownikowej definicji, jest to popęd seksualny, pociąg, żądza.

By podnieść libido niekiedy wystarczy miły wieczór, kieliszek ulubionego wina, seksowna bielizna, niespodziewana kolacja, spojrzenie, dotyk itp. To nieliczne sposoby oddziaływające na nasze zmysły, pobudzające w nas popęd. Głównym pytaniem jednak jakie powinniśmy sobie wszyscy zadać jest to czy zdajemy sobie sprawę co jest przyczyną niskiego libido. Wszechogarniający nas stres związany z pracą, prowadzeniem domu, rodziną, chorobami. Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Problemy natury psychicznej znacznie mogą nas ograniczyć, choć i mniej prozaiczne uwarunkowania mogą działać negatywnie np. nieregularny sen, zła dieta, brak ruchu.

Libido nie znosi nudy, rutyny. Potrzebuje ciągłych doznań, zabawy, odgrywania ról. Jeżeli potraktujemy go jak wspaniałego znajomego dzięki, któremu lepiej się bawimy i nasze życie ulegnie zmianie. Będziemy bardziej zadowoleni z życia, a przede wszystkim uśmiechnięci. Jak to zwykle w życiu bywa musimy najpierw spróbować coś zmienić. Możemy na początek zacząć od dość prozaicznej rzeczy – suplementy. W znacznym stopniu poprawiają nasze libido, jednak gdy dojdziemy do wniosku, iż niewystarczająco wtedy powinniśmy zastanowić się nad uregulowaniem diety, wzmożeniem wysiłku fizycznego.

Jednym ze sposobów utrzymania libido jest urozmaicenie podczas stosunków. Nuda potrafi zniszczyć niejeden związek, a co jak nie sypialnia jest miejscem gdzie cementuje się uczucie. Zmiana pozycji, odgrywanie ról, różne miejsca, spełnianie fantazji, stosowanie przeróżnych środków higieny intymnej umilą bądź spotęgują doznania dając poczucie satysfakcji. Kolejnym ze sposobów jest pobudzenie zmysłu powonienia. Węch właśnie może zdziałać cuda. Masaż z olejkami eterycznymi np. migdałowym w ramach gry wstępnej może pobudzić, zwyczajną i oklepaną grę wstępną w doznanie jakiego nigdy jeszcze nie doświadczyliście. Kolejna z metod potrzebuje trochę więcej czasu, a mianowicie afrodyzjaki. Przygotowanie wcześniej kolacji, odrobina alkoholu, miłe zachowanie działa cuda. Podczas bardziej gorących dni odrobina drink z melonem oraz martini również może zdziałać cuda. Pisanie podczas dnia sprośnych sms- ów, pobudza znacznie wyobraźnię. Fakt ten działać może jak długa gra wstępna mogąca skończyć się niezapomnianym wieczorem. Należy jednak pamiętać, iż ten rodzaj tzw. gry wstępnej, powinien być okraszony odrobiną finezji, dostosowanym do drugiej osoby by nie zakończył się powodem nieprzyjemnych rozmów.

Kobiece „bóle głowy” w sypialni często spowodowane są właśnie rutyną. To właśnie przez nią nie czują potrzeby odkrywania ciała partnera na nowo, a stosunek zaczynają traktować jak przykry obowiązek, nie zaś przyjemność. Zbawienne staje się dzielenie obowiązkami w życiu codziennym. Podchodząc w ten sposób do sytuacji uświadamiamy sobie, iż by kobieta miała siłę oraz ochotę na wieczorne igraszki musi, jak każdy mieć w ciągu dnia, chwilę oddechu. Udowodnione naukowo zostało, iż kobiety zamykane w domu są oziębłe w stosunkach w sypialni. Chwila z koleżankami, odrobina oddechu od siebie może zdziałać cuda. Dla męskiego grona czytającego ten artykuł, gdy facet nie dba o siebie również działa odpychająco. Zatem panowie ogarniamy się dla waszych Pań ;).
Kobiece bóle głowy jak można wywnioskować mają swoje źródło w naturze psychicznej, nierozerwalnie wiąże się to z obniżonym libido, a zatem bierzemy się za siebie. Wzrost libido nie tylko poprawi nam życie seksualne będzie też oddziaływać na nasze samopoczucie, relacje z partnerem oraz może w sposób magiczny wyjaśnić odwieczne bóle głowy.

Mającym problemy z erekcją polecamy artykuł http://suplerank.pl/recenzja-maxilarge/

 

Polub i udostępnij:

5 thoughts on “Jak podnieść libido i co zrobić kiedy kobietę boli głowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *