Jak wydłużyć stosunek??

Polub i udostępnij:

Przedwczesny wytrysk to powszechny problem seksualny u mężczyzn, który wpływa na ogólną przyjemność z odbywania stosunku. Pomocne będą tabletki na opóźnienie wytrysku, psychoterapia, ale przede wszystkim zestaw ćwiczeń na przedłużenie stosunku. 


Przedłużyć stosunek można metodami farmakologicznymi albo za pomocą psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Każdy mężczyzna w swoim domu, lub w duecie z partnerką, może też uzyskać satysfakcjonujące opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku. Metody na przedłużenie stosunku.


Tabletki na przedłużenie stosunku:

Preparaty na przedłużenie stosunku regulują poziom serotoniny, potocznie nazywanej hormonem szczęścia. Ma ona bezpośredni wpływ na przedwczesny wytrysk. Na korzyść tej metody przemawia dyskrecja jej stosowania.

Ćwiczenia metodą start – stop:

Ćwiczenia metodą start – stop, opracowane w latach pięćdziesiątych w USA, polegają na wielokrotnym doprowadzaniu się do stanu poprzedzającego orgazm i wytrysk, a następnie – tłumieniu podniecenia. Udoskonaleniem ćwiczeń start stop jest metoda uciskowa – po przerwaniu stymulacji tuż przed wytryskiem, należy silnie ścisnąć penis, układając kciuk na żołędzi, a pozostałymi palcami oplatając członek.

Regularny seks:

W szczególności w przypadku młodych, niedoświadczonych mężczyzn, przyczyną przedwczesnego wytrysku może być niekorzystna proporcja między wysokim poziomem napięcia seksualnego, a możliwościami jego rozładowania. Odpowiedź na te pytania nie powinna być zaskakująca. Zatem najlepszym ćwiczeniem na opóźnienie wytrysku i przedłużenie stosunku może być jak najczęstsze uprawianie seksu.

Prezerwatywy wydłużające stosunek:

Prezerwatywy przedłużające stosunek pozwalają na znacznie dłuższe chwile uniesienia. Już zastosowanie zwykłej prezerwatywy zmniejsza istotnie skalę doznań mężczyzny. Tym bardziej dłuższy stosunek będzie możliwy po zastosowaniu specjalnych prezerwatyw, wykonanych z grubszego lateksu

Metoda Squeeze Technique:

W metodzie tej, Partnerka, podczas manualnego pobudzania członka, uciska wędzidełko prącia w momencie zbliżania się wytrysku. Ucisk trwa około 30 sekund i nie może sprawiać bólu. Następnie kobieta wznawia stymulację. Ćwiczenia powtarza się od 15 do 20 minut. Większość pacjentów, u których wytrysk następuje przedwcześnie, mówi o pewnej poprawie przy każdym kolejnym stosunku.

Ćwiczenia opóźniające wytrysk – mięśnie PC

Sprawne mięśnie kegla to nie tylko potrzeba kobiet, w przypadku mężczyzn również są bardzo przydatne. W przypadku mężczyzn ćwiczenia polegają na wykonywaniu szybkich skurczy oraz rozluźniania mięśni kegla. A co to mięśnie kegla?Mięśnie Kegla to mięśnie dna miednicy. Sprawne i wyćwiczone ułatwiają poród oraz zapewniają udany seks. Aby właśnie takie mieć, warto zacząć systematycznie ćwiczyć te mięśnie.

MIĘŚNIE KEGLA U MĘŻCZYZN:

Mięśnie Kegla u mężczyzn również występują. Wyściełają one miednicę, a dalej rozciągają się od kości ogonowej do łonowej i oplatają podstawę członka. Mięśnie Kegla u mężczyzn zbudowane są z tkanki poprzecznie prążkowanej, a zatem mięśnie te można swobodnie kurczyć i rozluźniać.


JAK ĆWICZYĆ MIĘŚNIE KEGLA U MĘŻCZYZN:

Przede wszystkim systematycznie i prawidłowo. Co to znaczy? Otóż, by właściwie wykonać ćwiczenia mięśni Kegla należy napinać same mięśnie dna miednicy – a nie mięśnie pośladków i brzucha. Poza tym trzeba zwrócić uwagę na oddech – nie można go wstrzymywać, należy normalnie oddychać. Ponadto trzeba unikać wykonywania ćwiczeń w czasie oddawania moczu, ponieważ utrudnione oddanie moczu może przyczynić się do powstania infekcji. Trzeba też wiedzieć, że efekty ćwiczeń będą zauważalne dopiero po kilku tygodniach regularnego ćwiczenia. Ale na pewno się pojawią, dlatego nie warto rezygnować z systematyczności.

 

Polub i udostępnij:

6 thoughts on “Jak wydłużyć stosunek??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *