JELLY BEAR HAIR- Witaminy na włosy w formie żelek Recenzja

Polub i udostępnij:

 

Kobiety często borykają  się z najróżniejszymi problemami dotyczącymi włosów. Niektóre z nich potrafią być prawdziwą udręką, na którą nie pomagają nawet najdroższe kosmetyki. Jeśli włosy, które są delikatne jak u małego dziecka, to rzeczywiście może to wywołać niepokój. Są one prawie niemożliwe do ułożenia oraz często brakuje im objętości. Można je wzmocnić za pomocą proteinowej kuracji. Przyczyny osłabienia witalności włosów są bardzo różne. Z pewnością na ich kondycję wpływa stan naszego zdrowia i stosowana dieta. Wszelkie choroby, zachwiana równowaga hormonalna, niedobory pokarmowe itp. mają odzwierciedlenie w wyglądzie włosów. Na ich kondycję ma wpływ także stres, z którym mamy bardzo często do czynienia. Włosy wielu Europejczyków są osłabione i wypadają również ze względu na zanieczyszczenia w powietrzu, silną klimatyzację i inwazyjne zabiegi fryzjerskie.

jelly bear hair

Ostatnio hitem Instagrama i wielu blogów stały się witaminy na włosy w postaci żelków. Ze względu na problem z wypadającymi i matowymi włosami wiele kobiet nie może  przejść koło nich obojętnie. Jelly Bear Hair bo nich mowa  to wciąż nowość na rynku, która fascynuje wiele kobiet czy w ogóle działają. Jelly Bear Hair to witaminy na włosy w formie żelek. To bezapelacyjnie najprzyjemniejsza i najbardziej przyjazna forma dostarczania naszemu organizmowi niezbędnych dla zdrowia składników odżywczych z aktualnie dostępnych na rynku produktów na włosy. Stosowanie Jelly Bear Hair to prosta, zdrowa i niezwykle efektywna forma dbania o piękno naszych włosów. Skład jest najmocniejszą stroną Jelly Bear Hair. Znajdziemy w nich aż 13 niezwykle istotnych dla zdrowia składników odżywczych, w dawkach zaspakajających nasze dzienne zapotrzebowanie nawet w 500%!

Krutko o  składzie: Piekielne żródło witamin!!!!

1.Biotyna (500% RWS*)- Dzięki Niej Włosy Są Gęstsze, Lepiej Się Układają, Ale Przede Wszystkim Są Zdrowsze, Mocniejsze I Mniej Wypadają.

2.Witamina E (200 % RWS*) – Wpływa Na Nawilżenie Skóry I Włosów, Dzięki Czemu Włosy Stają Się Lśniące I Zdrowe.

3.Witamina A (100 % RWS*) – Gdy Nie Dostarczymy Odpowiedniej Dawki Witaminy A Nasze Włosy Będą Suche, Zniszczone, Podatne Na Uszkodzenia Mechaniczne,

4.Witamina B6 (200 % RWS*) – To Składnik Wspomagający Prawidłowy Wzrost Włosa, Ale Także Ochraniający Je Przed Chorobami I Niekorzystnymi Czynnikami

5.Kwas Pantotenowy (200 % RWS*) –Wspomaga Prawidłowe Wzrastanie Włosów. Dzięki Niej Nasze Włosy Będą Odporniejsze Na Zimno,

6.Niacyna (200 % RWS*) –  Stymuluje Naturalny Kolor Włosów. Działa Nawilżająco, Ale Także Przeciwłupieżowo.

7.Kwas Foliowy (200 % RWS*) – Zapewnia Włosom Prawidłowy Wzrost I Zdrowy Wygląd.

8.Witamina B12 (200 % RWS*) – Braki Tej Witaminy Wpływają Na Wyjałowienie Naturalnego Koloru Włosów (Szczególnie Ciemnych) Oraz Nadmierne Ich Wypadanie.

9.Miedź (100 % RWS*) – Wzmacnia Nasze Włosy I Nadaje Im Lekkości I Sprężystości. Ma Korzystny Wpływ Na Rozdwajające Się Końcówki Oraz Koloryt Naszych Włosów.

10.Cynk (100 % RWS*) – Działanie Cynku Wpływa Prawidłową Budowę Struktury Włosa.

11.Selen (100 % RWS*) – To Składnik, Który Powinniśmy Spożywać, Gdy Nasze Włosy Pozbawione Są Blasku I Stają Się Bardziej Łamliwe.

12.Tiamina (100 % RWS*) – Pełni Ona Przodującą Rolę W Gospodarce Gruczołów Łojowych. Nieprawidłowy Poziom Tiaminy Często Jest Przyczyną Nadmiernie Przetłuszczających Się Włosów.

13.Mangan (100 % RWS*) – Niedobory Manganu Objawiać Się Mogą Łamliwością Włosów, Rozdwojonymi Końcówkami, Niezdrowym Wyglądem Włosa A Także Nadmiernym Ich Wypadaniem.

Działanie

Jelly Bear Hair to kompleksowa opieka i ochrona naszych włosów. Uzupełnienie diety o zawarte w żelkach składniki odżywcze zagwarantować może posiadanie zdrowych, lśniących i odżywionych włosów. Działanie Jelly Bear Hair zostało potwierdzone przez setki zadowolonych klientów. Jelly Bear Hair to pomarańczowe żelki skierowane do osób, które mają dosyć konwencjonalnych tabletek i kapsułek i szukają skutecznego sposobu na wzmocnienie włosów. Jelly Bear Hair dzięki szerokiemu spektrum działania skierowany jest do osób, których pogorszony stan włosów wynika z nieodpowiedniej diety, przebytych chorób, zmian hormonalnych, ciąży, farbowania ,jak i innych przyczyn. Innowacyjny skład preparatu pozwala na wzmocnienie i utrzymanie zdrowych i silnych włosów poprzez wielopoziomowe działanie.

To wspaniała alternatywa dla niewygodnego łykania tabletek, stosowania pracochłonnych wcierek, masek i odżywek czy rujnujących nasze portfele zabiegi pielęgnacyjne w salonach urody.

Jelly Bear Hair to godny zaufania sposób, aby cieszyć się włosami, o jakich zawsze marzyliśmy. Ich działanie jest niezastąpione.

 

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *