Jelly Bear Hair – żelki na włosy + 1op. GRATIS

Cena: 209 PLN
Teraz tylko: 169 PLN

jelly bear hair

Opis produktu:

Jelly Bear Hair to pomarańczowe żelki skierowane do osób, które mają dosyć konwencjonalnych tabletek i kapsułek i szukają skutecznego sposobu na wzmocnienie włosów. Jelly Bear Hair dzięki szerokiemu spektrum działania skierowany jest do osób, których pogorszony stan włosów wynika z nieodpowiedniej diety, przebytych chorób, zmian hormonalnych, ciąży, farbowania ,jak i innych przyczyn. Innowacyjny skład preparatu pozwala na wzmocnienie i utrzymanie zdrowych i silnych włosów poprzez wielopoziomowe działanie.

Działanie:

Zawiera aż 500% rekomendowanej dawki biotyny w dziennej porcji oraz 12 innych składników, które dbają o kondycje włosa m in niacyna, witamina E, miedz, cynk, selen, witamina A. Każdy składnik zawiera co najmniej 100% zapotrzebowania dziennej dawki. Innowacją jest to iż jest on w formie żelek. Jelly Bear Hair to kompleksowa opieka i ochrona naszych włosów. Uzupełnienie diety o zawarte w żelkach składniki odżywcze zagwarantować może posiadanie zdrowych, lśniących i odżywionych włosów. Działanie Jelly Bear Hair zostało potwierdzone przez setki zadowolonych klientów.

Dawkowanie i stosowanie:

Stosowanie Jelly Bear Hair to prosta, zdrowa i niezwykle efektywna forma dbania o piękno naszych włosów. Suplement diety skierowany dla osób dorosłych do stosowania w celu utrzymania zdrowych, lśniących i mocnych włosów. Dzienna dawka to wda żelki w ciągu dnia. Ważne aby nie przekraczać dziennej porcji spożycia. Nie stosować w razie nadwrażliwości na któryś ze składników. Pamiętajmy, że żaden suplement nie zastąpi zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.