MaxiLarge – większy i grubszy penis

Cena: 179 PLN
Teraz tylko: 159 PLN

Opis produktu

MaxiLarge to suplement diety zawierający naturalną kombinację składników, które wpływają na długość i grubość penisa. Specjalnie dobrane połączenie ziołowych elementów sprawia,podczas erekcji do ciał jamistych napływa więcej krwi i tkanki te zostają rozciągnięte. MaxiLarge przeznaczony jest dla osób, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał wielkości penisa oraz stan fizjologicznego pobudzenia.

Działanie

Suplement  MaxiLarge dostępny jest bez recepty, skład wpływa na rozszerzenie ciał jamistych przez co zwiększa się rozmiar penisa. Jest to proces w 100% naturalny i bezpieczny, ponieważ kompozycja składników jest odpowiednio dobrana aby w sposób sprawdzony oddziaływać na ciała jamiste.

Dawkowanie i stosowanie

Efekt, który powstaje wskutek stosowania tabletek MaxiLarge utrzymuje się trwale. Suplement przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych członka, które z biegiem czasu sukcesywnie powiększają sie. Zalecane jest spożywanie jednej kapsułki dziennie rano popijając wodą. Tabletki są bardzo małych rozmiarów także nie sprawiają żadnego kłopotu przy połykaniu. Jedno opakowanie Maxilarge jest bardzo wydajne, ponieważ ma w sobie aż 60 kapsułek. Przy dawkowaniu po jednej kapsułce dziennie wystarczy ono na  dwa miesiące kuracji. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety.