Męskie feromony Love&Desire 50ml

Cena: 100 PLN
Teraz tylko: 81,90 PLN

Opis produktu:

Prawdziwy urok tkwi nie tylko w wyglądzie zewnętrznym, ale też fluidach, jakie od Ciebie płyną.  Feromony Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami. Co ciekawe, feromony zawarte w perfumach Love and Desire działają nie tylko na Ciebie, ale też osoby z Twojego otoczenia.

Działanie:

Niewidzialne działanie feromonów gwarantuje niezawodny sukces. Zapach Love and Desire, w którym umieszczono te naturalne składniki, jest bardzo męski. Kilka kropel wystarczy na to, aby stać się zdecydowanym, hipnotyzującym mężczyzną. Spryskując się nimi, wysyłasz bowiem niewidoczny sygnał, iż jesteś pewnym siebie, zdecydowanym mężczyzną. Podkreślasz w ten sposób swoją siłę i przebojowość, przez co stajesz się obiektem westchnień kobiet znajdujących się w Twoim zasięgu. Zapach ma dość energetyczne, świeże nuty, dlatego doskonale podpasuje osobom aktywnym, witalnym. wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach”. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Stosowanie:

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Jest energetyzującym świeżym zapachem, przepełnionym  życiem i wolnością. Ludzie, którzy korzystają z Love & Desire , czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Osoby, które wypróbowały feromony Love and Desire, określają  je jako męskie i pociągające. Wśród nut zapachowych, możesz odnaleźć m.in. liście brzozy, cyprysa, paczulę, szałwię, grejpfruta. Poleca się stosować przed każdym wyjściem z domu, nawet w tak prozaicznych sprawach, jak wyjście do sklepu po pieczywo , ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy na Twojej drodze stanie osoba odgrywająca w Twoim życiu ważną rolę, a, w której życiu Ty również chcesz być ważny.