Metadrol – odżywka na masę

Cena: 229 PLN
Teraz tylko: 209 PLN

metadrol

Opis produktu:

Metadrol to skuteczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które marzą o przyroście masy mięśniowej. Wystarczy stosować regularnie ten preparat, by cieszyć się duża wytrzymałością mięśni, dłuższymi treningami i zapomnieć o tłuszczu. Nowoczesna formuła tego preparatu to świetne efekty zarówno dla profesjonalnych kulturystów, jak i dla amatorów. Co najważniejsze, żaden komponent nie jest zakazany przez żadną liczącą się organizację sportową, dlatego można go stosować bez obaw.

Działanie

Metadrol zawiera unikalną formułę, która ma działanie anaboliczne. Produkt nie blokuje aktywności hormonów, dlatego zwiększa masę mięśniową i siłę.Suplement pobudza także metabolizm organizmu, dzięki czemu mamy do czynienia z szybkim i skutecznym spalaniem tkanki tłuszczowej, a także pozwala nam poprawić swoje wyniki i osiągnięcia na Sali treningowej. Dodatkowo Metadrol wpływa pozytywnie na regenerację mięśni, która następuje po prostu znacznie szybciej, a jednocześnie preparat ten łagodzi zakwasy.

Dawkowanie i stosowanie:

W jednym opakowaniu znajduje się aż 60 kapsułek. Stosując codziennie rano dwie kapsułki Metadrolu jedno opakowanie wystarcza na miesiąc cyklu. Z czasem można zwiekszac dawke nawet do 5 kapsułek dziennie. Nie zaleca się stosowania u osób poniżej 16-go roku życia, kobiet w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.