PeniHuge – powiększanie penisa

Cena: 99 PLN
Teraz tylko: 89 PLN

Opis produktu

PeniHuge stanowi odpowiedź na powszechny problem mężczyzn, czyli niezadowolenie z wielkości penisa. Poprzez odpowiednio opracowany skład tabletki bardzo skutecznie powiększają penisa w sposób naturalny i bezpieczny, pozostawiając trwały efekt. PeniHuge jest jednak suplementem diety w przystępnej cenie, którego naukowo opracowana formuła ma pomagać mężczyznom w każdym wieku na nowo odbudować poczucie swojej męskości. Suplement pobudza układ krążenia, prowadząc do zwiększenia ciśnienia krwi w obrębie penisa.

Działanie

Działanie suplementu opiera się wyłącznie o składniki naturalne, bezpieczne, a i jednocześnie dobrane w takich dawkach, aby uzyskać maksymalną efektywność. Każda tabletka zawiera w sobie:         

L-Argininę – poprawiającą ukrwienie penisa i podnoszącą ciśnienie krwi;
Żeń-szeń – znana roślina pobudzająca organizm do produkcji testosteronu;
Korzeń Maca – zmniejsza problemy z potencją i znacząco wydłuża stosunek;
Korzeń Lukrecji – poprawia wytrzymałość organizmu, umożliwiając nawet wielokrotny stosunek.

Doskonałe efekty działania, a do tego wyjątkowo przystępna cena i mnóstwo pozytywnych opinii stanowią najlepszą zachętę do tego, aby spróbować odmienić jakość swojego życia seksualnego.Dawkowanie i stosowanie-  Penihuge przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn, który pragną poprawić komfort swojego życia seksualnego poprzez wyzbycie się kompleksów związanych z niesatysfakcjonującym rozmiarem członka, jednocześnie pragnących poprawić swoją sprawność seksualną. 

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia to 2 tabletki dziennie tuż przed obiadem. Tabletki należy popić szklanką wody. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 3-5 miesięcy,