PeniLarge – tabletki na powiększenie członka

Cena: 179 PLN
Teraz tylko: 149,90 PLN

penilarge

Opis produktu:

Wieloletnie badania przyniosły rezultat w postaci produktów z serii PENILARGE, których zastosowanie może przynieść jeszcze lepsze i szybsze efekty. PENILARGE to suplement diety dla mężczyzn poddających się kuracji powiększania penisa. Nowatorska formuła, oparta na naturalnych składnikach oraz moc zawarta w preparacie jest zapewnieniem poprawy jakości życia seksualnego. PENILARGE nie tylko poprawia rozmiary członka, ale wpływa też wydłużenie erekcji. Jeden orgazm może okazać się niewystarczający.

Działanie

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jej komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.Preparat ten jest suplementem, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawę życia seksualnego. Konsument ma możliwość zaopatrzenia się za jednym zamachem w pełen wachlarz substancji, których potrzebuje. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo. Związki zawarte w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działą niczym pompa powiększająca jego objętość.W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

Dawkowanie i stosowanie

PeniLarge zawiera 60 kapsułek,które starcza na miesiąc kuracjiponiewaz dzienna dawka to dwie tabletki rano po posiłku.Legularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój rozmiar.