PeniSizeXL – powiększanie członka + 1op. GRATIS

Cena: 299 PLN
Teraz tylko: 199 PLN

penisize xl

Opis produktu:

PeniSizeXL to w 100% naturalny suplement diety. Unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych. Formuła PeniSizeXL łączy w sobie skuteczność z szybkością działania. Z PeniSizeXL mogą korzystać mężczyźni w każdym wieku. Alkohol, papierosy czy przyjmowane odżywki nie mają wpływu na działanie preparatu i jest dozwolone ich stosowanie.

Działanie

Dzięki stosowaniu PeniSize XL możesz mieć pewność, że Twoja erekcja będzie większa i pełniejsza, co zdecydowanie przełoży się na lepszą sprawność seksualną. Regularne stosowanie preparatu działa stymulująco, pomaga kontrolować wytrysk w trakcie aktu seksualnego, a także gwarantuje intensywniejsze orgazmy. Dodatkowo, preparat PeniSize XL korzystnie wpływa na potencję i zwiększa popęd seksualny. Produkt posiada całkowicie bezpieczną recepture, w skład której wchodzą składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia. Suplement nie wywołuje żadnych efektów ubocznych oraz posiada pełną dokumentację potwierdzającą bezpieczeństwo stosowania, a także rekomendacje wielu osób ze środowiska medycznego.

Dawkowanie i stosowanie

Formuła PeniSizeXL łączy w sobie skuteczność z szybkością działania. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach, a z każdym kolejnym będziesz widział jak Twój penis staje się coraz większy. PeniSizeXL należy stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce. Pierwsza kapsułka powinna zostać zażyta ok. 20 minut przed porannym posiłkiem. Drugą kapsułkę należy przyjąć na ok. 30-40 minut przed stosunkiem. W dni pozbawione aktywności seksualnej druga kapsułka powinna zostać zażyta ok. 20 minut przed posiłkiem.  Pamiętajcie aby nie przekraczać dziennej zalecanej dawki.