Probolan 50 – odżywka dla sportowców

Cena: 199 PLN
Teraz tylko: 179 PLN

PROBOLAN 50

Opis produktu:

Pierwszym krokiem każdego cyklu treningowego jest budowa masy mięśniowej. Kiedy rozpoczniesz stosowanie suplementu, powinien być to jeden z pierwszych efektów, jakie zobaczysz. Najnowsza formuła Probolan 50 została tak zaprojektowana aby nie zakłócać działania innych suplementów. Przy opracowywaniu Probolanu 50 priorytetem było bezpieczeństwo i skuteczność preparatu. Preparat można z powodzeniem przyjmować, stosując inne suplementy.

Działanie

Dzięki kontroli gospodarki testosteronem i estrogenem organizm uruchamia naturalne procesy spalania tłuszczu i rozwijania muskulatury. To przyczynia się do likwidacji zbędnego tłuszczu, a przez to do uwypuklenia mięśni, które będą widoczne gołym okiem. Dzięki temu każdy stosujący zmaksymalizuje swoje efekty. Oprócz samej masy, Probolan 50 zwiększy też wytrzymałość, siłę i osiągi, które jesteś w stanie wycisnąć ze swoich mięśni. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na rynku preparatów na wzrost mięśni – sterydów i odżywek – Probolan 50 nie ma negatywnego wpływu na potencję.

Dawkowanie i stosowanie

Pierwsze efekty Probolan 50 zauważysz już po 48 h stosowania suplementu. Najpierw zwiększy się naturalna produkcja testosteronu. Potem preparat zoptymalizuje podatność receptorów mięśniowych na działanie męskiego hormonu, tak aby jego wpływ anaboliczny był jak największy. Epihydroxetiolan-17-ester matrix, którego najwyższa na kapsułkę dawka – 500 mg – jest zawarta w Probolan 50.  Epihydroxetiolan-17-ester matrix jest motorem napędowym wzrostu testosteronu. To te składniki pozwalają w tak krótkim czasie zrobić życiową formę. Dzienna dawka to 2 kapsułki przed głównym posiłkiem.