Sexual Attraction 15ml męskie

Cena: 79,90 PLN
Teraz tylko: 49,90 PLN

Opis produktu:

Sexual Attraction to naturalna siła przyciągania, odpowiadająca za relacje między ludźmi. Dzięki połączeniu syntetycznych feromonów z interesującym świeżym zapachem, możesz wypróbować oryginalne feromony w sprayu. Produkowane są w małych buteleczkach dzięki czemu można z nich skorzystać w każdej chwili.

Działanie

Jest intrygującym, świeżym męskim zapachem z charakterystyczną sportową nutą. Przywodzi na myśl ruch, sprawność fizyczną i seksualną. Sexual Attraction tworzy wokół Ciebie aurę męskiej siły, zaciekawia i intryguje, sprawiając, że osoby wyczuwające Twój zapach mają ochotę się do Ciebie zbliżyć. Feromony Sexual Attraction pomogą Ci stać się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie interesujące Cię kobiety. Mieszanka skomponowana z 4 składników, które działają niezawodnie, na wszystkich i w każdej sytuacji.

Stosowanie

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych które, rozpylamy miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz. Dzięki feromonom (popularności, charyzmy, przyciągania i miłości) możesz poprawić swoje życie w sposób, o jakim wcześniej nawet nie marzyłeś.