Skuteczna i bezpieczna metoda powiększania penisa

Polub i udostępnij:

Penis to z pewnością najczulsza część ciała mężczyzny. Ogromna ilość panów ma obsesję na punkcie rozmiaru swojego członka. Średnia długość penisa w stanie erekcji wynosi 15-17 cm. Ponad 88% mężczyzn posiada właśnie taki lub mniejszy rozmiar członka. Powiększanie prącia nie musi prowadzić do żadnych skutków ubocznych. Można go wydłużyć i pogrubić w sposób bezpieczny i dyskretny, stosując najwyższej jakości produkty polecane przez seksuologów. Istnieje wiele metod na powiększenie członka, a ich rozsądny wybór to klucz do zadowolenia z seksu.

Metody powiększania prącia

Ćwiczenia-  od wielu, wielu lat liczne kultury wypracowały specjalne ćwiczenia, które stymulują powiększenie penisa. Dzięki ćwiczeniom zwiększamy objętość i długość swojego członka a także nauczymy się kontroli nad wytryskiem. Ćwiczenia wykonujemy sami lecz pomoc partnerki może być nieoceniona.(Pierścień) jest najpopularniejszym ćwiczeniem.

Pierścień należy zrobić, stykając palec wskazujący z kciukiem. Tak ułożone palce zaciska się na nasadzie członka, który powinien być w stanie lekkiej erekcji. Pierścień powinien być jak najbardziej szczelny. Silnie zaciskając palce, należy przesuwać je ku górze. Ćwiczenie na powiększenie penisa powinno trwać około 30 minut dziennie. Istnieją specjalne pompki i urządzenia rozciągające do doraźnego użycia. Dzięki nim penis w kilka minut staje się większy, a erekcja jest silniejsza.

Suplementacja- Na rynku znajdziemy wiele sprawzonych preparatów takie jak np.(  PeniSizeXL, PeniHuge) które mogą powiększyć członek bez żadnego ryzyka. Kompozycja tabletek  na powiększenie penisa oparta jest zazwyczaj na składnikach ziołowych z dodatkiem aminokwasów, minerałów i witamin. Preparaty na powiększenie penisa zwykle przywracają równowagę hormonalną i wzmagają wytwarzanie męskich hormonów płciowych. Poza tym, procesy metaboliczne skutkują wytwarzaniem większej ilości tlenku azotu, co skutkuje lepszym  ukrwieniem i penis zaczyna rosnąć. Gdy w czasie erekcji do ciał jamistych napływa więcej krwi, tkanki zostają rozciągnięte.

Operacja– Najbardziej radykalnym rozwiązaniem jest operacja chirurgiczna. Dawniej w miejsce męskich genitaliów przeszczepiano tkankę tłuszczową z innych części ciała. Współcześnie operacyjne powiększenie penisa polega na poluzowaniu więzadeł, co powoduje wysunięcie prącia na zewnątrz. Taki zabieg daje jakieś 2 cm długości więcej. Potem przez kilka miesięcy następuje rozciąganie penisa przy pomocy specjalnych przyrządów.

 

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *