SlimmerTime – bloker apetytu

Cena: 149 PLN

Opis produktu:

Szybki styl życia coraz częściej odciąga nas od dbania o własne zdrowie. Spożywane przez nas posiłki z pewnością przestają mieć cokolwiek wspólnego ze zdrowiem. Po rozejrzeniu się na internecie natrafiamy na wiele diet i suplementów je wspomagające. Na wyróżnienie zasługuje na pewno SlimmerTime. Rezultaty stosowania zależą od indywidualnych predyspozycji organizmu i stylu życia. SlimmerTime to idealny preparat dla typowych podjadaczy, który nie tylko zwalcza problem nadwagi, wyrabia nawyk regularnego odżywiania się, to jeszcze dzięki temu nie powoduje efektu jo-jo. Można więc uznać (czego potwierdzenie znalazłam na kilku stronach internetowych), że SlimmerTime kompleksowo wspiera utratę wagi nawet po zakończeniu kuracji. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie SlimmerTime, w skład preparatu wchodzi pięć głównych składników: glukomannan, zielona herbata, african mango, cykoria, chrom. Jak widać, co dodatkowo podkreśla producent, skład preparatu jest w pełni naturalny.

Działanie

Preparat ten zawiera wiele wartościowych składników, których połączenie sprawia, że jest to świetny suplement wspomagający dbanie o zgrabną sylwetkę.

Pierwsze co można zauważyć  już po kilku dniach to znaczące zmniejszenie apetytu. Szybciej się najadamy, nie jesteśmy głodni między posiłkami, a do tego całkowicie znika nam ochota na słodkie oraz na inne niezdrowe przekąski, w tym napoje gazowane. Podczas suplementacji znikają towarzyszące okazjonalnie wzdęcia, pozbywamy się uczucia ciężkiego brzucha. Sylwetka jest bardziej smukła, ponieważ ciało nie gromadzi wody. Posiadamy też dużo więcej energii, nie jesteśmy senni.

Dawkowanie i stosowanie

W opakowaniu znajduje się  60 kapsułek na 30 dni ciągłego stosowania. SlimmerTime to idealny preparat dla typowych podjadaczy, który nie tylko zwalcza problem nadwagi, wyrabia nawyk regularnego odżywiania się, to jeszcze dzięki temu nie powoduje efektu jojo. SlimmerTime kompleksowo wspiera utratę wagi nawet po zakończeniu kuracji. Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka 2 razy dziennie na 20 minut przed posiłkiem. Kapsułki należy popić szklanką wody. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 3 miesiące.