ThermaCuts – tabletki na odchudzanie

Cena: 169 PLN
Teraz tylko: 159 PLN

thermacuts

Opis produktu:

Produkt odpowiada w największym stopniu za zwiększenie naturalnego metabolizmu, co przyczynia się do uzyskania szybszych oraz trwalszych efektów z przeprowadzonej kuracji odchudzającej.  Działanie ThermaCuts  odbywa się wewnątrz komórek tłuszczowych, dzięki czemu zgromadzony w nich tłuszcz zmienia się w energię. Niezawodnie wspomaga utratę zbędnych kilogramów, obniża apetyt. Preparat ThermaCuts to suplement diety, który w 100% został opracowany na bazie naturalnych substancji.

Działanie

Głównym składnikiem są ekstrakty z zielonej herbaty. Zawiera pomarańczę gorzką w proporcji 4:1.. Włącza się tu również kofeinę bezwodną, tyrozynę i ekstrakty z piperyny czarnego pieprzu. Ponieważ jest to suplement diety produkowany z substancji naturalnych, nie można zakładać żadnych negatywnych konsekwencji. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z zielonej herbaty i błonnik pokarmowy aktywnie przyczyniają się do odchudzania. Suplementy diety zawierają średnio 0,52 g ekstraktu z zielonej herbaty i 3,30 g błonnika pokarmowego. Bezkonkurencyjny środek dla osób chcących pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej bez konieczności stosowania drakońskich diet i spędzaniu wielu godzin na siłowni.

Dawkowanie i stosowanie

60-dniowa kuracja z pewnością wyzwoli w nas pokłady energii. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 2 miesiące, jednak z powodu indywidualnych różnic w budowie ciała jak i metabolizmie, czas potrzebny do uzyskania optymalnych efektów może być różny dla każdej z osób stosujących ThermaCuts. Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Kapsułki należy popić szklanką wody. Nie zaleca się stosowania u osób poniżej 12-go roku życia, kobiet w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W porównaniu z innymi suplementami diety zawierającymi podobne składniki aktywne, ThermaCuts to bezkonkurencyjna oferta, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Ponieważ Therma Cuts to unikalny produkt, którego naturalne składniki produkuje się w specjalnie stworzonych do tego farmach o najwyższej jakości. Podnosi to znacznie koszt produkcji. Ale to wszystko, aby Therma Cuts działał jak najlepiej.