UtraSlim – spalacz tłuszczu

Cena: 159 PLN
Teraz tylko: 129 PLN

ultra slim

Opis produktu

UltraSlim jest świetną propozycją dla tych osób, które chcą schudnąć w znaczący sposób w ciągu jednego miesiąca. Okazuje się, że tutaj można osiągać doskonałe efekty odchudzania w połączeniu z jednoczesną dbałością o organizm. Dlatego właśnie stosowanie tego preparatu będzie dla nas całkowicie bezpieczne.

Suplement diety Ultra Slim bazuje na dwóch naturalnych składnikach o potwierdzonym działaniu odchudzającym.  Pierwszy z nich to tyrozyna – organiczny związek chemiczny, stanowiący jeden z podstawowych aminokwasów białkowych. Znacząco wpływa  na zmniejszenie łaknienia i hamuje wchłanianie tłuszczów.

Działanie

Za wysoką skuteczność tego preparatu odpowiada unikalna formuła, na którą składa się ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z zielonej herbaty, kofeina, tyrozyna, piperyna. To właśnie ta innowacyjna receptura zapewnia szczupłe ciało, poprzez stymulowanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Wszystko to odbywa się bez żadnych działań niepożądanych.

Ultra Slim to środek doskonały, który gwarantuje spalanie tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej oraz doskonałej sprawności. Dlatego taka opcja jest rzeczywiście godna zainteresowania oraz wykorzystania. Preparat gwarantuje właściwie ekspresowe działanie.

Dawkowanie i stosowanie

Preparat Ultra Slim to 60 tabletek, jakie wystarczają na miesięczną kurację. Łykamy dwie kapsułki dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. UltraSlim to bardzo popularny na naszym rynku suplement diety na odchudzanie. Dla lepszych efektów stosowania Ultra slim zaleca się zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Ponadto warto zmienić dietę na zdrową i lekką (dużo warzyw i owoców, mniej produktów przetworzonych, mniej tłuszczów zwierzęcych itd.).