ViarGen – dłuższa erekcja

Cena: 99 PLN
Teraz tylko: 69 PLN

Opis produktu

ViarGen to produkt dostępny na rynku w postaci kapsułek. Skład tych kapsułek jest naturalny, pozyskiwany z najlepszych plantacji ziół. Składniki te są przebadane klinicznie a sam produkt zyskał pozytywną opinie profesjonalistów i lekarzy. Viargen to suplement dla mężczyzn, który wspomaga potencje oraz wzmacnia objętość i jakość wytrysku. Viargen pomaga na przedwczesny wytrysk i wydłuża czas stosunku. Produkt ten poleca się mężczyznom, którzy odczuwają obniżoną sprawność seksualną, której wynikiem jest postępujący wiek, przepracowanie, niewłaściwa dieta bądź inne czynniki. Po zastosowaniu suplementu proces przywrócenia prawidłowych funkcji seksualnych następuje szybko i utrzymuje się przez dłuższy czas.

Działanie

Suplement oddziałuje na reakcje komórek, które odpowiadają za uzyskanie odpowiedniej sztywności penisa, dłuższy czas stosunku oraz ilość produkowanego nasienia. Proces ten sprawi, że seks będzie dłuższy i przyjemniejszy a Ty pozbędziesz się problemów z przedwczesnym wytryskiem.

Dawkowanie i stosowanie

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie podczas obiadu. Kapsułki należy popić szklanką wody. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 2 miesiące, jednak z powodu indywidualnych różnic w budowie ciała jak i metabolizmie, czas potrzebny do uzyskania optymalnych efektów może być różny dla każdej z osób stosujących Viargen. Aby Viargen mógł zadziałać w prawidłowy sposób niezbędne jest podniecenie seksualne, bez którego nie uzyska się oczekiwanego rezultatu, ponieważ sam suplement diety nie wpływa bezpośrednio na podniecenie. Viargen zażywa się 60 minut przed stosunkiem. Viargen jest jednym z najmocniejszych, a co za tym idzie… najbardziej skutecznym środkiem na rynku.

Zalecenia

Zażywanie Viargen może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, jeśli podczas jego stosowania zamierza się spożywać alkohol. Wynika to z faktu, że alkohol powoduje czasowe obniżenie ciśnienia krwi w naczyniach krwionośnych. Właśnie dlatego nie należy spożywać go przy jednoczesnym stosowaniu suplementu Viargen. Dodatkowo nie zaleca się również spożywania posiłków o dużej zawartości tłuszczów, czy owoców cytrusowych, ponieważ może to mieć bezpośredni wpływ na opóźnienie lub zmniejszenie działania suplementu.