VigraFast – tabletki na erekcję

Cena: 189 PLN

vigrafast

Opis produktu:

VigraFast to skuteczne rozwiązanie męskich problemów, które odmieniło życie tysięcy facetów na całym świecie. Te kapsułki zawierają szereg najskuteczniejszych substancji, które poprawiają potencję. W ten sposób już nigdy nie poczujesz wstydu, który towarzyszy kazdemu facetowi, który nie może spełnić się w łóżku i zaspokoić oczekiwań swojej partnerki. VigraFast to suplement diety oparty na naturalnych składnikach. Ma on pozytywny wpływ na męską potencję, sprawia, że erekcje są pewne, mocne i silne przez cały czas trwania stosunku seksualnego.

Działanie

Każdy organizm jest inny i reaguje indywidualnie, dlatego nie można z całą pewnością zagwarantować wystąpienia rezultatów i ich czasu. Jednak u niektórych osób, VigraFast przynosił pierwsze efekty już nawet po 3 dniach. Formuła VigraFast została skomponowana właśnie pod kątem jak najszybszego działania. Kapsułki VigraFast zawierają szereg substancji, które poprawiają potencję i sprawiają, że seks jest satysfakcjonujący, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Co ważne, te składniki są bezpieczne i nie powodują efektów ubocznych.

Dawkowanie i stosowanie

Należy stosować 2 kapsułki VigraFast w ciągu dnia: jedną rano i drugą wieczorem. Nie jest wymagane zażywanie kapsułek przed samym stosunkiem. VigraFast nie powinien być przyjmowany w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Należy pamiętać, że jeden ze składników suplementu L-arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku, a także poziom glukozy we krwi. Trzeba pamiętać również o tym, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.