Vigrax – dłuższa i silniejsza erekcja

Cena: 209 PLN
Teraz tylko: 179 PLN

vigrax

Opis produktu:

Vigrax to   kuracja, dzięki której na trwałe mężczyzna odzyska silną erekcję i przyjemność z seksu. Naturalne składniki gwarantują potężny efekt bez skutków ubocznych. Już po 7 dniach kuracji Vigrax mężczyzna może być dumny ze swojej silnej erekcji i gotowości bez konieczności zażywania leków przed stosunkiem. Jego skuteczność w przywracaniu erekcji potwierdziło 96% badanych mężczyzn. Unikalna formuła Vigrax oraz sposób prowadzenia kuracji sprawia, że jest ona skuteczna dla mężczyzn w każdym wieku.

Działanie

Tabletki te pobudzają krążenie w ciałach jamistych penisa, dzięki czemu ułatwiają, a zarazem przedłużają erekcję. Z racji tego, że jest to suplement diety wpływa on także na ogólne wzmocnienie organizmu, dostarczając niezbędne składniki organiczne. Skład tego preparatu jest całkowicie naturalny, a wśród najważniejszych składników możemy wymienić: ekstrakt Żeń-Szeń koreański, który poprawia ukrwienie oraz dodaje energii, zwiększa też koncentrację i obniża poziom glukozy we krwi, Wyciąg z Guarany, który zwiększa pobudzenie, znacznie zwiększa też poziom testosteronu w organizmie zwiększając tym samym wydolność seksualna.

Dawkowanie i stosowanie

Zalecanie dawkowanie Vigrax to dwie tabletki dziennie, najlepiej na około 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Zaleca się długotrwałe zażywanie tabletek w celu osiągnięcia trwałych rezultatów. Warto zaznaczyć, że produkt ten nie wchodzi w interakcje z alkoholem, toteż nie jest konieczne rezygnowanie ze swoich przyzwyczajeń czy drobnych przyjemności.