XtraSize – powiększanie penisa

Cena: 209 PLN
Teraz tylko: 179 PLN

xtrasize

Opis produktu:

Xtrasize to naturalny suplement stworzony w celu powiększenia męskiego członka. Wpływa on na wielkość oraz długość penisa czyniąc go do 30 % dłuższym i grubszym. Produkt ten stworzony został również docelowo w celu zwiększenia sprawności seksualnej oraz ochoty na współżycie. To produkt wyprodukowany na bazie naturalnych składników, osiąga najwyższą skuteczność wśród, suplementów dostępnych na rynku, jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, jest najtańszy spośród wszystkich dostępnych na rynku suplementów tego typu.

Działanie

XtraSize jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku. Podczas jego stosowania nie trzeba rezygnować z dotychczas prowadzonego trybu życia. Poprzez stosowanie XtraSize zwiększa się popęd płciowy oraz powiększa rozmiar penisa. Zawarty w produkcie Tribulus Terrestris skutecznie zwiększa poziom testosteronu. Bezpieczeństwo stosowania preparatu potwierdzają pozytywne opinie tysięcy zadowolonych mężczyzn, którzy całkowicie odmienili swoje życie z XtraSize. W unikalnej formule XtraSize znajdziesz m. in.: korzeń maca, żeń-szeń czy buzdyganek naziemny.

Dawkowanie i stosowanie

Dawkowanie suplementu XtraSize polega na przyjmowaniu jednej tabletki dziennie. Zaleca się popijanie kapsułki dużą ilością wody po spożyciu pierwszego śniadania. roducent zapewnia, że produkt nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych głównie z powodu jego naturalnego charakteru (dlatego też nie wymagana jest recepta przy jego zakupie).