Zytax – dłuższa erekcja

Cena: 139 PLN
Teraz tylko: 117 PLN

zytax

Opis produktu

Zalecany jest w szczególności dla panów, którzy cierpią z powodu chronicznych zaburzeń erekcji oraz chcących definitywnie poprawić jakość swojego życia intymnego. Zytax znacząco wpływa na przedłużenie czasu trwania erekcji u mężczyzn, momentu osiągnięcia, czy siły orgazmu, zwiększenie poziomu dotychczasowego libido, a także przeżycia bogatszych doświadczeń erotycznych poprzez intensywniejsze wrażenia seksualne. Znaczącą kwestią dla mężczyzn stosujących Zytax jest bezproblemowa oraz szybka regeneracja organizmu, po której ponownie mogą stać się aktywni seksualnie.

Działanie

Zytax to preparat w kapsułkach, zapewniający zwiększone libido i osiąganie w prosty sposób potężnego i długiego wzwodu oraz silne i pojemne orgazmy. Tylko jedna kapsułka zażyta godzinę przed zbliżeniem pozwoli Ci radować się dwoma godzinami świetnej formy w łóżku, pełnej niesamowitych doznań. Zytax polepszy Twoje życie seksualne, potęgę przyjemności i intensywne doznania. Zytax nie wywołuje skutków ubocznych, ponieważ został oparty o wyłącznie naturalne składniki. Dzięki odwadze i determinacji producentów, udało się osiągnąć nieoczekiwane rezultaty wzrostu zadowolenia mężczyzn z ich życia seksualnego.

Dawkowanie i stosowanie:

Zytax działa w prawidłowy sposób kiedy niezbędne jest podniecenie seksualne, bez którego nie uzyska się oczekiwanego rezultatu, ponieważ sam suplement diety nie wpływa bezpośrednio na podniecenie. Zalecana porcja do spożycia to 2 tabletki na 45-60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Profilaktycznie zalecana porcja do spożycia to 1 tabletka dziennie podczas obiadu. Nie odnotowano przypadków działań niepożądanych podczas stosowania preparatu, jednakże jak każdy preparat, również Zytax może powodować reakcje alergiczne oraz powikłania żołądkowe, co jest implikacją indywidualnego funkcjonowania każdego organizmu.